Корзина
346 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
EDERA фігурки героїв ігор, фільмів, коміксів
Киев вул. Голосіївська 7

Київ КомікКон 2016

У Києві пройшов другий КомікКон, сміливо можемо сказати, що він був не гірший за перший.

16.05.16

Вітаємо,
шановні відвідувачі та гості нашого сайту.
У Києві пройшов другий КомікКон, сміливо можемо сказати, що він був не гірший за перший.
 
Традиційно вхід на фестиваль починається з черги, так як кількість бажаючих потрапити в середину була чималою.
Оскільки це конференція коміксів то ми б хотіли приділити трохи уваги саме їм. Мова піде про комікси українського виробництва, а то все про західні і про західні комікси.
 

На сьогоднішній день існує успішний проект Даогопак від видання Nebeskey/Небесний ключ
«Даогопак» – 3-томний комікс-блокбастер про пригоди козаків-характерників із лицарського ордену магів і майстрів бойових мистецтв Запорізької Січі.

Три друга-козака – Олесь Скоровода, Тарас Пересічеволя і характерник Мозговий – виконують завдання кошового отамана, відправляючись з розвідувальною місією до Туреччини під виглядом мандрівних артистів. Їх мета – визволити полонених козаків, що працюють в надрах нового султанського палацу в Анталії. Але не сталося, як гадалося, і в справу втрутилися зовсім інші сили та обставини. Несподівана зустріч з японською дівчинкою Арі-Сан, охоронцем сина Султана, змінила долю молодого козака Олеся.
Для авторів це стало архіцікавим завданням – продемонструвати світу легендарні міфи української історії. Начебто мисливці за скарбами, відправитися в дрімучі ліси своєї міфології, знаходячи і збираючи найтоншу павутину магії, впевнене рукостискання братства, співучу іронію кобзарів і завзятість бойового тренування характерників. Зібрати і виткати полотно історії образами нових супергероїв. Адже наша культурна спадщина сповнена героями, які очікують виходу в світ.
Фігурки за коміксом Даогопак, планується до випуску ціла серія персонажів.

Другий амбітний проект який тільки починається це Український стім-панк комікс "ВОЛЯ The WILL" від творчого об'єднання UGAR Production.


Видавник коміксу буде молода але над-успішна українська компанія Asgardian Comics.

Комікс "ВОЛЯ:The WILL" це эпічна стім-панк фантазія на тему альтернативної історії, а саме що б було, якби Українська Республіка у 1918му утримала позиції та змінила хід світової історії.
На даний момент - проект знаходиться на стадії написання сценарію. Вихід планується на початку 2017 року на 32 сторінках у кольорі. У планах приквел, серія коміксів, міні-екранізація, настільна гра, тощо.

 

А так все інше було так як і мало бути, багато учасників, костюмів, розваг.

Пропонуємо вам переглянути деякі цікаві фото без коментарів.


Деякі матеріали взято з відкритих джерел в інтернеті.